Україна завоювала чотири золота Всесвітніх ігор-2017 – історичний рекорд

На Всесвітніх іграх-2017, які проходять у Вроцлаві (Польща) українські спортсмени завоювали 4 золота. Два комплекти нагород Україні принесли кікбоксери, ще два – спортсмени з веслування.

буряк

Про це повідомляє Обозреватель.

Один з лідерів збірної з кікбоксингу Віталій Дубина розгромив у фіналі (71 кг) представника Болгарії Богдана Шумарова (3:0).

Ще одне золото завоював Орфан Сананадзе. У ваговій категорії 63.5 кг він здолав серба Олександра Коновалова.

Дворазовою чемпіонкою Всесвітніх ігор-2017 з академічного веслування стала Олена Буряк. Дистанцію в 500 метрів вона подолала за 1 хвилину 24,5 секунди, що стало найкращим результатом в історії.

Читайте: У Китаї легкоатлет обігнав реактивний винищувач

Ще одну золоту медаль для України з чоловічого веслування у приміщенні виборов Антон Бондаренко. Він подолав дистанцію 500 метрів за 1 хвилину 12.9 секунди.

Загалом українці вибороли на змаганнях у Польщі вже 27 нагород – 11 золотих, 6 срібних і 10 бронзових.

Варто відзначити, що кікбоксинг і веслування на ергометрах представлені на Всесвітніх іграх як показові види спорту. Їх результати не йдуть у загальний медальний залік. Саме тому Україна залишилася на 8-му загальнокомандному місці і в її активі числиться лише 20 медалей.

До речі, 24 липня на Чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина) український плавець Андрій Говоров завоював бронзову медаль.