Суперкубок УЄФА Реал – МЮ – 2:1. Огляд матчу

Мадридський Реал обіграв Манчестер Юнайтед (2:1) за Суперкубок УЄФА і завоював свій 4 титул у цьому турнірі.

Команда Зінедіна Зідана продовжує штампувати титули. Цього разу був переможений Манчестер Юнайтед у матчі за Суперкубок УЄФА, який проходив у столиці Македонії – Скоп’є.

У першому таймі при спеці +35 команди грали інертно, не поспішаючи створювати гольові моменти. Але все ж попереду більше пощастило Реалу. В середині тайму Каземіро ударом в дальній кут переграв Де Хеа, скориставшись передачею-цукеркою від Карвахаля.

Справжній екшн почався вже в другій сорокап’ятихвилинці. Іско, обігравшись в стіночку з Бензема, холоднокровно реалізував вихід один на один.

Здавалося, що це все, але інтригу відновив Лукаку, який вдало зіграв на добиванні після дальнього удару Матича. Рахунок міг зрывнювати Решфорд, але молодий талант МЮ не реалізував вихід сам на сам з Навасом.

У додані 7 хвилин рахунок не змінився і Реал вдруге поспіль завоював Суперкубок УЄФА.

Відзначимо, Факти ICTV провели онлайн трансляцію зустрічі.