PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMDEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4=

Ліга чемпіонів 2017/2018: календар і результати всіх матчів

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом всіх матчів Ліги чемпіонів 2017/2018, фінал якого відбудеться в Києві на НСК Олімпійський.

27 червня стартував 63-й розіграш Ліги чемпіонів, фінал якого пройде в Києві на НСК Олімпійський.

Це буде третій розіграш турніру, в якому бере участь переможець Ліги Європи УЄФА, незалежно від того, яке місце займе команда в національній першості. Цим клубом став англійський Манчестер Юнайтед, який в чемпіонаті посів 6-е місце, але виграв Лігу Європи в амстердамського Аякса.

У нинішньому турнірі візьмуть участь 79 команд із 55 футбольних асоціацій УЄФА.

Україна в груповому етапі буде представляти донецький Шахтар. Київське Динамо вилетіло із турніру, поступившись за сумою двох матчів швейцарскому Янг Бойз у третьому кваліфікаційному раунді.

 

ОСНОВНА СІТКА

Груповий етап (12 вересня – 7 грудня)

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  Манчестер Юнайтед 1 1 0 0 0 0 3
2.  ЦСКА 1 1 0 0 2 1 3
3.  Бенфіка 1 0 0 1 1 2 0
4.  Базель 1 0 0 1 0 3 0

 

12.09 Бенфіка – ЦСКА – 1:2
12.09 МЮ – Базель – 3:0
27.09 Базель – Бенфіка
27.09 ЦСКА – МЮ
18.10 Бенфіка – МЮ
18.10 ЦСКА – Базель
31.10 Базель – ЦСКА
31.10 МЮ – Бенфіка
22.11 ЦСКА – Бенфіка
22.11 Базель – МЮ
05.12 Бенфіка – Базель
05.12 МЮ – ЦСКА

Група В

Команда І П Н П З П О
1.  ПСЖ 1 1 0 0 5 0 3
2.  Баварія 1 1 0 0 3 0 3
3.  Андерлехт 1 0 0 1 0 3 0
4.  Селтік 1 0 0 1 0 5 0

 

12.09 Баварія – Андерлехт – 3:0
12.09 Селтік – ПСЖ – 0:5
27.09 Андерлехт – Селтік
27.09 ПСЖ – Баварія
18.10 Андерлехт – ПСЖ
18.10 Баварія – Селтік
31.10 ПСЖ – Андерлехт
31.10 Селтік – Баварія
22.11 Андерлехт – Баварія
22.11 ПСЖ – Селтік
05.12 Баварія – ПСЖ
05.12 Селтік – Андерлехт

Група С

Команда І П Н П З П О
1.  Челсі 1 1 0 0 6 0 3
2.  Атлетико 1 0 1 0 0 0 1
3.  Рома 1 0 1 0 0 0 1
4.  Карабах 1 0 0 1 0 6 0

 

12.09 Рома – Атлетико – 0:0
12.09 Челсі – Карабах – 6:0
27.09 Карабах – Рома
27.09 Атлетико – Челсі
18.10 Карабах – Атлетико
18.10 Челсі – Рома
31.10 Атлетико – Карабах
31.10 Рома – Челсі
22.11 Карабах – Челсі
22.11 Атлетико – Рома
05.12 Рома – Карабах
05.12 Челсі – Атлетико

Група D

Команда І П Н П З П О
1.  Барселона 1 1 0 0 3 0 3
2.  Спортинг 1 1 0 0 3 2 3
3.  Олімпіакос 1 0 0 1 2 3 0
4.  Ювентус 1 0 0 1 0 3 0

 

12.09 Олімпіакос – Спортинг – 2:3
12.09 Барселона – Ювентус – 3:0
27.09 Спортинг – Барселона
27.09 Ювентус – Олімпіакос
18.10 Барселона – Олімпіакос
18.10 Ювентус – Спортинг
31.10 Олімпіакос – Барселона
31.10 Спортинг – Ювентус
22.11 Спортинг – Олімпіакос
22.11 Ювентус – Барселона
05.12Барселона – Спортинг
05.12 Олімпіакос – Ювентус

Група Е

Команда І П Н П З П О
1.  Ліверпуль 1 0 1 0 2 2 1
2.  Севілья 1 0 1 0 2 2 1
3.  Спартак 1 0 1 0 1 1 1
4.  Марібор 1 0 1 0 1 1 1

 

13.09 Ліверпуль – Севілья – 2:2
13.09 Марібор – Спартак – 1:1
26.09 Севілья – Марібор
26.09 Спартак – Ліверпуль
17.10 Марібор – Ліверпуль
17.10 Спартак – Севілья
01.11 Ліверпуль – Марібор
01.11 Севілья – Спартак
21.11 Спартак – Марібор
21.11 Севілья – Ліверпуль
06.12 Ліверпуль – Спартак
06.12 Марібор – Севілья

Група F

Команда І П Н П З П О
1.   Манчестер Сіті 1 1 0 0 4 0 3
2.  Шахтар 1 1 0 0 2 1 3
3.  Наполі 1 0 0 1 1 2 0
4.  Фейеноорд 1 0 0 1 0 4 0

 

13.09 Фейеноорд – Манчестер Сіті – 0:4
13.09 Шахтар – Наполі – 2:1
26.09 Манчестер Сіті – Шахтар
26.09 Наполі – Фейеноорд
17.10 Манчестер Сіті – Наполі
17.10 Фейеноорд – Шахтар
01.11 Наполі – Манчестер Сіті
01.11 Шахтар – Фейеноорд
21.11 Манчестер Сіті – Фейеноорд
21.11 Наполі – Шахтар
06.12 Фейеноорд – Наполі
06.12 Шахтар – Манчестер Сіті

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Бешикташ 1 1 0 0 3 1 3
2.  РБ Лейпциг 1 0 1 0 1 1 1
3.  Монако 1 0 1 0 1 1 1
4.  Порту 1 0 0 1 1 3 0

 

13.09 Порту – Бешикташ – 1:3
13.09 РБ Лейпциг – Монако – 1:1
26.09 Бешикташ – РБ Лейпциг
26.09 Монако – Порту
17.10 Монако – Бешикташ
17.10 РБ Лейпциг – Порту
01.11 Бешикташ – Монако
01.11 Порту – РБ Лейпциг
21.11 Бешикташ – Порту
21.11 Монако – РБ Лейпциг
06.12 Порту – Монако
06.12 РБ Лейпциг – Бешикташ

Група Н

Команда І П Н П З П О
1.  Реал 1 1 0 0 3 0 3
2.  Тоттенхем 1 1 0 0 3 1 3
3.  Боруссія Д 1 0 0 1 1 3 0
4.  АПОЕЛ 1 0 0 1 0 3 0

 

13.09 Реал – АПОЕЛ – 3:0
13.09 Тоттенхем – Боруссія Д – 3:1
26.09 АПОЕЛ – Тоттенхем
26.09 Боруссія Д – Реал
17.10 АПОЕЛ – Боруссія Д
17.10 Реал – Тоттенхем
01.11 Боруссія Д – АПОЕЛ
01.11 Тоттенхем – Реал
21.11 АПОЕЛ – Реал
21.11 Боруссія Д – Тоттенхем
06.12 Реал – Боруссія Д
06.12 Тоттенхем – АПОЕЛ

1/8 фіналу (13/14/20/21 лютого – 6/7/13/14 березня)
Жеребкування 11 грудня

1/4 фіналу (3/4 квітня – 10/11 квітня)
Жеребкування 16 березня

1/2 фіналу (24/25 квітня – 1/2 травня)
Жеребкування 13 квітня

Фінал (26 травня)
Київ, НСК Олімпійський

 

КВАЛІФІКАЦІЯ

Перший кваліфікаційний раунд (27/28 червня – 4/5 липня 2016)

Вікінгур (Фарери) – Трепча 89 (Косово) – 2:1

Хіберніанс (Мальта) – Таллін (Естонія) – 2:0

Алашкерт (Вірменія) – Санта-Колома (Андорра) – 1:0

ТНС (Уельс) – Європа (Гібралтар) – 1:2

Лінфелд (Північна Ірландія) – Ла-Фіоріта (Сан-Марино)

Матчі-відповіді

Трепча 89 (Косово) – Вікінгур (Фарери) – 1:4

ФКМ Таллінн (Естонія) – Хайберніанс (Мальта) – 0:1

Європа (Гібралтар) – ТНС (Уельс) – 1:3

Ла-Фіоріта (Сан-Марино) – Лінфелд (Північна Ірландія) – 1:0

Санта-Колома (Андорра) – Алашкерт (Вірменія) – 1:1

Другий кваліфікаційний раунд (11/12 липня – 18/19 липня)

Перші матчі

Карабах (Азербайджан) – Самтредіа (Грузія) – 5:0

Партизан (Сербія) – Будучность (Чорногорія) – 2:0

Хіберніанс (Мальта) – Зальцбург (Австрія) – 0:3

Рієка (Хорватія) – ТНС (Уельс) – 2:0

Жальгіріс (Литва) – Лудогорець (Болгарія) – 2:1

Шериф (Молдова) – Кукесі (Албанія) – 1:0

Спартак Юрмала (Латвія) – Астана (Казахстан) – 0:1

БАТЕ (Білорусь) – Алашкерт (Вірменія) – 1:1

Жиліна (Словаччина) – Копенгаген (Данія) – 1:3

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Гонвед (Угорщина) – 2:1

АПОЕЛ (Кіпр) – Дюделанж (Люксембург) – 1:0

Мальме (Швеція) – Вардар (Македонія) – 1:1

Зрінськи (Боснія) – Марібор (Словенія) – 1:2

Дандолк (Ірландія) – Русенборг (Норвегія) – 1:1

Хабнарфйордур (Ісландія) – Вікінгур (Фарери) – 1:1

Лінфілд (Північна Ірландія) – Селтік (Шотландія)

Марієхамн (Фінляндія) – Легія (Польща) – 0:3

Матчі-відповіді

Дюделанж (Люксембург) – АПОЕЛ (Кіпр) – 0:1 (перший матч – 0:1)

Русенборг (Норвегія) – Дандолк (Ірландія) – 1:2 (дод. Час) (1:1)

Копенгаген (Данія) – Жиліна (Словаччина) – 1:2 (3:1)

Кукеса (Албанія) – Шериф (Молдова) – 2:1 (0:1)

Лудогорець (Болгарія) – Жальгіріс (Литва) – 4:1 (1:2)

Марібор (Словенія) – Зрінськи (Боснія) – 1:1 (2:1)

Зальцбург (Австрія) – Хіберніанс (Мальта) – 3:0 (3:0)

Легія (Польща) – Мариехамн (Фінляндія) 6:0 (3:0)

Селтік (Шотландія) – Лінфілд (Північна Ірландія) – 4:0 (2:0)

Гонвед (Угорщина) – Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – 2:3 (1:2)

Третій кваліфікаційний раунд (25/26 липня – 1/2 серпня)

Шлях представників ліг

Стяуа (Румунія) – Вікторія (Чехія) – 2: 2, 4:1

Ніцца (Франція) – Аякс (Голландія) – 1: 1, 2: 2

Динамо (Україна) – Янг Бойз (Швейцарія) – 3: 1, 0:2

АЕК Афіни (Греція) – ЦСКА (Росія) – 0:2, 0:1

Брюгге (Бельгія) – Істанбул ББ (Туреччина) – 3:3, 0:2

Шлях чемпіонів

Славія Прага (Чехія) – БАТЕ (Білорусь) – 1:0, 1:2

Астана (Казахстан) – Легія (Польща) – 3:1, 0:1

Марібор (Словенія) – Хабнарфйордур (Ісландія) – 1:0, 1:0

Вардар (Македонія) – Копенгаген (Данія) – 1:0, 1:4

Селтік (Шотландія) – Русенборг (Норвегія) – 0:0, 1:0

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Лудогорець (Болгарія) – 2:0, 1:3

Вііторул (Румунія) – АПОЕЛ (Кіпр) – 1:0, 0:4 (д.ч.)

Зальцбург (Австрія) – Рієка (Хорватія) – 1:1, 0:0

Карабах (Азербайджан) – Шериф (Молдова) – 0:0, 2:1

Партизан (Сербія) – Олімпіакос (Греція) – 1:3, 2:2

 

Раунд плей-офф (15/16 серпня – 22/23 серпня)

 

Карабах (Азербайджан) – Копенгаген (Данія) – 1:0, 1:2

АПОЕЛ (Кіпр) – Славія Прага (Чехія) – 2:0, 0:0

Олімпіакос (Греція) – Рієка (Хорватія) – 2:1, 1:0

Селтік (Шотландія) – Астана (Казахстан) – 5:0, 3:4

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Марібор (Словенія) – 2:1, 0:1

Істанбул ББ (Туреччина) – Севілья (Іспанія) – 1:2, 2:2

Янг Бойз (Швейцарія) – ЦСКА (Росія) – 0:1, 0:2

Наполі (Італія) – Ніцца (Франція) – 2:0, 2:0

Хоффенхайм (Німеччина) – Ліверпуль (Англія) – 1:2, 2:4

Спортинг (Португалія) – Стяуа (Румунія) – 0:0, 4:1

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх