У Франції під час матчу обвалилась трибуна. Постраждало 29 людей

У Франції під час футбольного матчу між командами Ам’єн і Лілль обвалилося загородження трибуни. У результаті цього постраждало 29 уболівальників.

З них четверо отримали серйозні травми і були госпіталізовані, повідомляє Le Figaro.

Фанати на радощах опустилися до перших рядів, коли футболіст Фоді Балло Туре забив гол.

На відео видно, що конструкція не витримала напору уболівальників і звалилася разом з людьми. Керівництво стадіону запевняє, що трибуни були справними, що підтвердила нещодавня перевірка.

Інцидент стався на 15-й хвилині матчу, гру перервали. Матч дограють наступного дня.

Читайте:  Білка вибігла на поле під час футбольного матчу

До речі, на відомого рокера Меріліна Менсона під час виступу у Нью-Йорку впала декорація, музиканта прямо зі сцени забрали у лікарню.