Агуеро знепритомнів під час матчу Аргентина – Нігерія

Серхіо Агуеро забив другий гол у зустрічі між Аргентиною та Нігерією і був замінений у перерві.

Як повідомляє офіційний Twitter аргентинської команди, Серхіо знепритомнів під час перерви.

Форварда Манчестер Сіті доставлено до лікарні для подальшого обстеження.

Відзначимо, що Аргентина поступилася Нігерії 2:4, хоча після першого тайму вигравала 2:1.

Читайте: Найкращі гравці збірної України у відборі ЧС-2018

Нагадаємо, під час стикового матчу за вихід на ЧС-2018 між Північною Ірландією та Швейцарією захисник гостей Фабіан Шер зробив дуже жорсткий підкат супернику.