Де Россі вилаяв тренера й не вийшов на поле

У другому таймі матчу-відповіді плей-оф Італія – Швеція (0:0) 34-річний опорний півзахисник збірної Італії Даніеле де Россі відмовився виходити на заміну, при цьому відчитавши помічника головного тренера Сальваторе Сулло.

Але, як виявилося, говорив Де Россі по ділу. За рахунку 0:0 збірна Італії не проходила на чемпіонат світу. Залишалося грати всього нічого і потрібен був гол. Однак головний тренер Джанпьєро Вентура замість посилення атаки вирішив випустити на поле півзахисника оборонного типу. Лідер же атак Наполі Лоренцо Інсіньє, який міг би стати тим рятівником для скуадру адзурри, весь матч просидів на лаві запасних.

Тому, коли до Даніеле підійшов помічник головного тренера Сальваторе Сулло і попросив розминатися й виходити на поле, у відповідь почув:

– Якого біса я повинен йти? Нам не потрібна нічия – нам треба перемогти!.

Пізніше де Россі пояснив свою різку реакцію:

– Ми можемо розминатися тільки втрьох. Кожна група займається 5 хвилин, потім її замінює інша. Я сказав тільки те, що матч скоро закінчиться і краще відправити на розминку форвардів. Я думав, що краще використати Лоренцо Інсіньє.

Читайте: Гравці збірної Швеції на радощах розвалили міні-студію

Відзначимо, що Італія так і не змогла обіграти Швецію (0:1, 0:0) і не пробилася на чемпіонат світу. Після цього зі збірною зав’язали Джанлуїджі Буффон, Джордже К’єлліні і Даніеле де Россі.