Американським військовим дозволили секс із тваринами

Статеве життя американських військовослужбовців відтепер може стати багатшим й різноманітнішим.

Статеве життя американських військовослужбовців відтепер може стати багатшим й різноманітнішим.

Проект закону про військовий бюджет, прийнятий Сенатом США, містить положення про скасування в армії покарання за содомію.

Під скорочення потрапила 125 стаття Кодексу військової юстиції про поведынку, у якій говориться, що будь-яка людина “яка здійснює неприродний статевий акт із іншою людиною тієї ж або протилежної статі або із твариною, винна у содомії. Тих людей, яких визнають винними в содомії, віддадуть під військовий трибунал”

Глава сенатського комітету з оборони Карл Левін заявив напередодні, що скасування статті – це звичайна зміна законодавства. Ще в 2003 році Верховний суд США скасував заборону на гомосексуалізм, тому що він суперечив положенню Конституції про вторгнення в приватне життя.

У цей час сенатори погоджують свій варіант законопроекту з документом, затвердженим у палаті представників. У підсумку буде прийнятий остаточний варіант законопроекту, що встановить нові правила поведінки військовослужбовців.

Варто відзначити, що у вересні цього року представники сексуальних меншин одержали право служити в армії США й не приховувати своєї орієнтації. Раніше геї й лесбіянки могли служити у військах, але відповідно до закону за назвою Don’t Ask Don’t Tell (“Не запитуй, не говори”), запровадженому в часи президента Білла Клінтона, їм заборонялося розкривати свої сексуальні переваги.// NEWSru.com

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх