Пацифісти штурмували штаб-квартиру НАТО

Поліція Брюсселя затримала 483 учасників несанкціонованої пацифістської акції, які намагалися прорватися на територію штаб-квартири НАТО. 

Поліція Брюсселя затримала 483 учасників несанкціонованої пацифістської акції, які намагалися прорватися на територію штаб-квартири НАТО. Про це повідомив сьогодні прес–секретар столичної поліції Крістіан конінк.

“Нікому з них не вдалося потрапити на територію штаб-квартири альянсу. 483 порушників порядку затримали, всі їх допитають і звільнять найближчим часом”, – повідомив речник поліції.

Під час короткої сутички з поліцією ніхто не постраждав.

В акції перед штаб-квартирою НАТО взяли участь представники пацифістських організацій з таких країн альянсу, як Великобританія, Франція, Німеччина, Іспанія, Швеція, Фінляндія і Туреччина, які спеціально для цього прибули до Брюсселя. Їм протистояли до 600 правоохоронців, дві вантажівки з водометами і загін кінної поліції.

Свою акцію пацифісти, за їх власними словами, провели напередодні запланованого на кінець травня саміту НАТО в Чикаго, аби висловити протест проти дій Північноатлантичного альянсу в Афганістані, Лівії, а також проти планів розгортання системи протиракетної оборони (ПРО) в Європі. //ІТАР-ТАРС

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх