FEMEN провели французького президента у бюстгальтерах з колючого дроту (фото, відео)

За день до поїздки французького президента Франсуа Олланда в Туніс секстремісткі FEMEN прийшли на Єлисейські поля у бюстгальтерах з колючого дроту

За день до поїздки французького президента Франсуа Олланда в Туніс секстремісткі FEMEN прийшли на Єлисейські поля у бюстгальтерах з колючого дроту, повідомляє прес-служба FEMEN.

Туніські арештантки FEMEN вимагають від Олланда звільнити Аміну і повалити прем’р-міністра Туніської республіки Алі Лараеда.

“Туніський уряд Лараєда це терористичне угрупування ісламізму! Кожен туніський політв’язень це заручник, за звільнення яких вони вимагають від ЄС гроші і політичну лояльність! Отримані від цівілізованних країн гроші, терористи спрямовують на війну проти цивілізації, насаджуючи на підконтрольних територіях криваві шаріатські догми”, — йдеться у повідомленні прес-служби.

Активістки закликали Європу, припини спонсорувати тероризм.

“Олланд, з терористами не можна домовлятися, їх потрібно знищувати, як це відбувається в сьогоднішніх Туреччині та Єгипті! Свободу Аміні негайно і без всяких умов!”, — наголосили активістки FEMEN.

За інформацією прес-служби, дівчат затримала варта Єлисейського палацу.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх