Грибаускайте: Янукович тягне Україну в минуле (відео)

За словами пані президента, українці на весь світ продемонстрували своє бажання бути в Європі.

Долю України вирішуватимуть люди, а не політики, які шукають, де краще, і хто більше заплатить грошей – заявила президент Литви Даля Грібаускайте в кулуарах саміту ЄС.

За словами пані президента, українці на весь світ продемонстрували своє бажання бути в Європі. А чинна влада тягне країну в минуле, закриваючи шлях до модернізації.

Даля Грібаускайте також заявила про своє рішення бойкотувати Олімпіаду в Сочі через тиск Росії на Україну. Ситуація в нашій країні – одна з головних тем підсумкового дводенного саміту держав ЄС.

Нині триває перша робоча сесія. За результатами зустрічі, у Брюсселі мають ухвалити декларацію щодо України. В ній йдеться зокрема про те, що Євросоюз все ще готовий підписати угоду про асоціацію з Україною, не скасовуючи вимог щодо демократизації держави.

«Дуже важливо сказати, що двері лишаються відчиненими. Але Європа – це родина цінностей, які Україна теж має сповідувати. Ми не ті, з ким можна бути лише заради грошей. І це важливо пояснити українській владі», – наголосив прем’єр-міністр Швеції Фредрік Райнфельдт.

//ICTV


Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх