Мер Лондона назвав британського віце-прем’єра “презервативом”

Мер Лондона Борис Джонсон, відомий своєю не завжди адекватною поведінкою, вчергове образив віце-прем’єра країни Нікка Клегга.

Мер Лондона Борис Джонсон, відомий своєю не завжди адекватною поведінкою, вчергове образив віце-прем’єра країни Нікка Клегга.

Як повідомляє “Российская газета” з посиланням на The Guardian, Джонсон під час останнього прямого ефіру назвав лідера ліберальних демократів “презервативом”.

Своє твердження він пояснив тим, що Клегг “виконує дуже важливу церемоніальну функцію захисту прем’єр-міністра Девіда Кемерона від всіх складних речей”. Джонсон також додав, що уявляє віце-прем’єра “желе – через нерішучість і мінливість”.

Складається враження, що меру британської столиці не дають спокою лаври Вінстона Черчілля. Свого часу він у відповідь на зауваження парламентарки Бессі Бреддок, яка дорікнула йому в тому, що той п’яний, відповів: “Дорогенька, а ви потворні. Але я до ранку протверезію, а ви так і залишитеся потворою”.

До речі, Борис Джонсон не залишив без уваги і Тоні Блера, якого назвав “сумішшю гіпнотизера Гаррі Гудіні з масляним поросям”, і Арнольда Шварценеггера, який отримав прізвисько “однослівного австрійського кіборга”. Проте Вінстон Черчілль був визнаний британцями як переконливий і дотепний оратор, чого за мером Лондона британцями не спостерігається.

Фото Getty Images

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх