Преса застукала президента Франції за зрадою дружині

У французькому журналі Closer опублікували фото, які свідчать, що чинний глава Франції Франсуа Олланд має зв’язок із актрисою Жюлі Гайє

У французькому журналі Closer опублікували фото, які свідчать, що чинний глава Франції Франсуа Олланд має зв’язок із актрисою Жюлі Гайє, передає УНН з посиланням на Reuters.

Як повідомляє видання, французький лідер часто приїжджає у супроводі одного охоронця до квартири 41-річної актриси і часто залишається у неї на ніч, що підтверджують фото.

Зауважимо, що Франсуа Олланд живе у цивільному шлюбі з 49-річною журналісткою Валері Трієрвейлер, яку вважають першою леді Франції.

Як стало відомо, французький президент виступив із різкою критикою опублікованих фото, заявивши, що це є втручанням у його особисте життя та пригрозив судовим позовом журналу.

«Франсуа Олланд висловлює жаль з приводу вторгнення в його особисте життя, на яке він має право, як і будь-який інший громадянин. Він наразі роздумує, які дії, у тому числі юридичні, прийняти у відповідь на дану публікацію», – повідомило джерело.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх