Росія веде себе як противник НАТО – Расмуссен

Зовнішньополітичні кроки Росії наводять на думку про те, що ця країна позиціонує себе не стільки як партнер, скільки як противник НАТО, заявив у п’ятницю генсек альянсу Андрес Фог Расмуссен.

Зовнішньополітичні кроки Росії наводять на думку про те, що ця країна позиціонує себе не стільки як партнер, скільки як противник НАТО, заявив у п’ятницю генсек альянсу Андрес Фог Расмуссен.”Сьогодні Росія веде себе так, немов вона – не партнер, а противник НАТО”, – сказав він, виступаючи на Брюссельському форумі.А.Фог Расмуссен зазначив, що такий стан речей викликає занепокоєння. У той же час, він запевнив, що виступає за діалог з Росією, щоб спробувати вирішити з нею спірні питання, повідомляє Інтерфакс-Україна.

В момент, коли А.Фог Расмуссен, закінчуючи виступ, міркував про те, що альянсу для того, щоб бути ефективним, потрібно як дипломатія, так і серйозні військові можливості, в залі згасло світло.”Також нам потрібна електрика”, – пожартував генсек НАТО.Персонал приніс йому ліхтарик, щоб генсек міг продовжити читати текст свого виступу, однак у підсумку подача світла була відновлена.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх