Молдова піде по стопах України

Голова парламенту Молдови Ігор Корман заявив, що Молдові треба вистояти так, як це зробила Україна

Як повідомила прес-служба Президента України, голова парламенту Молдови Ігор Корман в ході зустрічі з Президентом України Петром Порошенко та Президентом Польщі Броніславом Коморовським заявив, що Молдові треба вистояти так, як це зробила Україна, передає В Кулаку».

Корман зазначив рішучу підтримку Молдовою суверенітету і територіальної цілісності України, а також закликав до мирного врегулювання ситуації в Україні.

Зі свого боку Порошенко зазначив, що, оскільки він добре знає, як розвивався конфлікт у Придністров’ї, він сьогодні робить все для того, щоб не допустити такого сценарію в Україні.

Читайте: Обама підписав секретний указ

Президент України висловив упевненість в успішному проведенні парламентських виборів, які відбудуться 30 листопада в Молдові, в тому, що їхні результати підтвердять європейський вибір молдавського народу. Також він нагадав, що в Україні на парламентських виборах 26 жовтня більше 80% українців підтримали проєвропейські політичні сили.

Корман підкреслив, що результат на парламентських виборах в Україні – це не тільки перемога України, а й перемога Молдови, тому що у цих двох країн загальний пріоритет – євроінтеграція.

Він заявив про солідарність з Україною і відзначив, що «Молдові потрібно вистояти так, як це зробила Україна».

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх