У Росії “розігнали” Майдан покришками і “коктейлями Молотова”

У Росії військовослужбовців внутрішніх військ МВС РФ навчають працювати в схожих з Майданом умовах 

У Росії військовослужбовців внутрішніх військ МВС РФ навчають працювати в схожих з Майданом умовах – для наближення до реальності, використовувалися всі атрибути тих подій, аж до палаючих шин і закидання військових камінням і пляшками.

Масштабні навчання Заслін-2015 з нібито охорони кордонів, підтримання громадського порядку, захисту населених пунктів та державних об’єктів проводяться з 2 по 10 квітня, повідомляє РІА Новости.

Читайте: У Думі надумали визнати українську армію екстремістською 

“На черговому етапі за основу були взяті події, які відбувалися в нещодавньому минулому в одній із сусідніх країн”, – зізнався керівник прес-служби військ Василь Панченков.

За словами представника відомства, російські внутрішні війська відпрацьовують свою участь в “охороні громадського порядку і забезпеченні громадської безпеки, захисту населених пунктів та державних об’єктів”.

Командування навчалося керувати і застосовувати війська, координувати роботу штабів з іншими силовими структурами, зокрема й з органами внутрішніх справ округу, ФСБ, ФСКН.

“Були опрацьовані різні варіанти розвитку ситуації, зокрема й застосування всього арсеналу спецзасобів, яким забезпечені співробітники внутрішніх військ і правоохоронних органів. Це і індивідуальні спецзасоби, і поліцейські гази подразнюючої дії, водомети, а також різні види військової техніки і спеціальної зброї несмертельної дії”, – визнав Панченков.

Крім того, російський оборонпром представив негорюче екіпірування проти “коктейлю Молотова” й засоби технічної зупинки автотранспорту та зразки нової нелетальної зброї”.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх