Росія знайшла вихід у Придністров’ї

Утримання російського миротворчого контингенту в Придністров’ї триватиме в будь-якому разі, заявили в Міноборони РФ

Утримання російського миротворчого контингенту в Придністров’ї триватиме в будь-якому разі, заявив коодинатор управління генеральних інспекторів Міноборони генерал армії Юрій Якубов, передає Lenta.ru.«Зараз, коли Україна розірвала всі угоди з Росією у сфері військово-технічного співробітництва, включаючи транзит вантажів через українську територію, міністерству оборони нічого не залишається, як забезпечувати всім необхідним російські формування повітряним мостом, за допомогою літаків військово-транспортної авіації. Залишити миротворців на голодному пайку ми не дозволимо», — повідомив Якубов.

Він зазначив, що заборона транзиту російських вантажів у Придністров’ї може призвести до ескалації ситуації у цьому регіоні.

Читайте: Росію чекає глибока рецесія

Нагадаємо, 21 травня Верховна Рада розірвала п’ять угод з урядом Росії у військовій сфері, серед яких про транзит російських військ через Україну в Придністров’ї.У Придністров’ї знаходяться близько 1,5 тисяч російських військовослужбовців, зведених у два мотострілецьких батальйони, батальйон охорони, вертолітний загін і підрозділи забезпечення.

Голова комітету Держдуми Росії з оборони Володимир Комоєдов напередодні припустив, що з українською владою, “може, вдасться домовитися, знайти якісь шляхи”.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх