«Друзі» Путіна готуються до стрибка на Захід

Люди, що входять в коло наближених осіб президента РФ Володимира Путіна, готові тікати з Росії, яка опинилася під пресом економічних санкцій.

Люди, що входять в коло наближених осіб президента РФ Володимира Путіна, готові тікати з Росії, яка опинилася під пресом економічних санкцій.

Про це написала у своєму блозі російська правозахисниця і політик Наталія Гулевська. За її словами, модель путінського режиму, що діяла до цього часу, вичерпала саму себе і підійшла до логічного завершення.

“У Кремлі вже з’явився присмак смерті, і все оточення Путіна приготувалося до рятівного стрибка на Захід. Не секрет, що для демонтажу будь-якого диктаторського режиму необхідно всього лише два перших заявники на знищення небезпечної політичної системи. Хто в призначену годину X першим встигне добігти до посольства США, не знає ніхто, але кожен хоче потрапити в цю заповітну двійку”, – написала Гулевська.

Читайте: ОБСЄ: Важка зброя бойовиків зникла зі сховищ  

“Ми в кроці від протистояння всіх з усіма. Система, що викликала на “дуель” Конституцію Росії, буде нещадно зметена і навіки знищена”, – йдеться в тексті.

Гулевська зазначила, що сучасна Росія допустила непоправну помилку, коли вирішила у всьому слідувати колишньому СРСР, оскільки “основним фундаментом радянського ладу були не державні інститути влади, а ідеологія і однопартійна політична система”.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх