Стрілянина в США: чоловік розстріляв у церкві 9 парафіян

Поліція Чарльстона у штаті Південна Кароліна проводить операцію з пошуку молодого чоловіка, який влаштував стрілянину в церкві і убив дев’ятьох людей 

Поліція Чарльстона у штаті Південна Кароліна проводить операцію з пошуку молодого чоловіка, який влаштував стрілянину в церкві і убив дев’ятьох людей, повідомляє USA Today.

Напад поки вважається злочином на ґрунті нетерпимості.

Однією з жертв нападу став член сенату штату Південна Кароліна Климента Пінкні, який також був пастором цієї церкви. Пінкні та інші чорношкірі пастори брали участь в організації акцій протесту і пам’яті після вбивства місцевого афроамериканця Вальтера Скотта білим поліцейським. Це вбивство поряд з інцидентами в Фергюсоні та і Балтіморі стало однією з причин активного обговорення поліцейського насильства щодо афроамериканців.

Відомо, що підозрюваний — білий чоловік, якому приблизно 21 рік. Стрілянина сталася в заснованій ще в XIX столітті методистській церкві Емануель, яку відвідують переважно члени афроамериканської спільноти Чарльстона.

Місцева поліція перевіряє повідомлення про бомбу на місці злочину. Від кого надійшло це повідомлення, не уточнюється.

Кандидат у президенти США Джеб Буш вже ухвалив рішення про скасування передвиборних заходів, які були намічені на сьогодні в Чарльстоні.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх