Бородай: Захарченко поводиться як слюсар на чолі тракторного заводу

Видворений з «ДНР» журналіст «Нової газети» Павло Канигін зустрівся в московському барі «Редакція» з колишнім т.зв. “прем’єр-міністром ДНР” Олександром Бородаєм 

Видворений з «ДНР» журналіст «Нової газети» Павло Канигін зустрівся в московському барі «Редакція» з колишнім т.зв. “прем’єр-міністром ДНР” Олександром Бородаєм.

За словами власкора Meduza Іллі Азара, він зустрів Бородая в Москві й обговорив з ним «нагальні проблеми ДНР», пише “Главное”.

За словами Азара, Бородай пояснив «брак загальнолюдської моралі» в бойовиків «впливом голлівудських фільмів», а також виправдав побиття Канигіна — «журналіст по обидві сторони конфлікту працювати не повинен». Потім Азар запропонував Бородаю зустрітися з Канигіним особисто в барі.

“Зустрів несподівано в мск Бородая, той сказав, що не можна бити журналістів, Захарченко поводиться як слюсар, який опинився на чолі тракторного заводу. Але на війні, мовляв, неупередженої журналістки не буває. І бути не може. Сказав, що той дуже помиляється. Журналістика – це не війна”, – написав Канигін в Facebook після зустрічі з Бородаєм.

Павло Канигін був затриманий у Донецьку 16 червня після зустрічі з офіційними представниками терористичної “республіки”. За словами журналіста, його побили, після чого перевезли через російсько-український кордон.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх