Путіну готують холодний душ у Нью-Йорку

28 вересня, коли президент Росії Володимир Путін буде виступати на Генеральній Асамблеї ООН, група маніфестантів збереться неподалік від штаб-квартири ООН у Нью-Йорку, щоб висловити обурення діями російського лідера.

Вранці в понеділок, 28 вересня, коли президент Росії Володимир Путін буде виступати на Генеральній Асамблеї ООН, група маніфестантів збереться неподалік від штаб-квартири Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку, щоб висловити обурення діями російського лідера.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

– Звільнення політв’язнів, відновлення суверенних кордонів, міжнародний трибунал з MH17 (малайзійського лайнера, збитого над сходом України рік тому), заклик до припинення експансіоністської війни Путіна. Приєднуйтесь до нас, поки не пізно – це гасла акції.

Читайте: Наступні 7 днів надважливі, – Клімкін

На її сторінці в Facebook говориться: – Агресія, продемонстрована Росією під час недавніх вторгнень в Україну і Грузію в спробі силою перекроїти карту Європи, – це відкритий виклик основі міжнародного права і демократичних цінностей. Весь нинішній розвиток націй, які в минулому стали жертвами російської і радянської експансій, тепер знаходиться в небезпеці.

Акції в Нью-Йорку проти приїзду Путіна в ООН будуть проходити два дні. Більшість тих, хто бере участь в організації, представники української діаспори США.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх