Росія чекає удару у відповідь від ІДІЛ

Російські спецслужби вживають заходів для попередження терактів в країні, які можуть готуватися у зв’язку з початком військової операції в Сирії, заявив прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Російські спецслужби вживають заходів для попередження терактів в країні, які можуть готуватися у зв’язку з початком військової операції в Сирії, заявив прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков, повідомляє РИА Новости.

– Всі держави світу постійно вживають необхідних заходів для протидії тероризму у всіх його проявах. У тому числі і в Росії за нашим законодавством є Національний антитерористичний комітет, відповідні спецслужби, Федеральна служба безпеки, які відповідають за боротьбу з тероризмом. І вони на постійній основі вживають заходів щодо запобігання такій небезпеці, — заявив Пєсков.

Читайте: Дипломати шоковані авіаударами Росії за цивільним сирійцям (ВІДЕО)

Нагадаємо, 30 вересня Рада Федерації РФ схвалила звернення президента Володимира Путіна з проханням використовувати російські Військово-повітряні сили в Сирії. Незабаром після цього російська авіація завдала перших ударів у Сирії.

Фото: Facebook

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх