Росія може збивати літаки над Ізраїлем, Туреччиною, Кіпром та східним Середземномор’ям (ФОТО)

Росія розгорнула передові зенітні ракетні системи ППО С-400 на авіабазі Хмеймім. 

Росія розгорнула передові зенітні ракетні системи ППО С-400 на авіабазі Хмеймім на сирійському узбережжі у провінції Латакія,  повідомляє британське видання Daily Mail.

Російське Міноборони запросило групу з 50 іноземних журналістів на авіабазу в Латакії, на території якої вдалося побачити радіолокаційні системи.

Експерти зазначають, що розгорнувши С-400 в Латакії, Росія надсилає чіткий сигнал Туреччині та Ізраїлю, а також створює щит над прибережними районами Сирії, передає Європейська правда.

Надсучасні ракетні системи С-400 (за класифікацією НАТО SA-21 Growler) мають максимальну дальність ураження 400 км і здатні збивати літак на висоті до 27 км – що понад удвічі перевищує крейсерську висоту пасажирського авіалайнера.

Ракетна система складається із трьох основних частин: центрального контрольного пункту, радіолокаційного комплексу, здатного відстежувати до 300 цілей, і зенітно-ракетних пускових установок.

Читайте: Літак із російськими туристами у Єгипті підірвали за наказом Путіна – розвідник 

Дальність ураження С-400 покриває площу, що охоплює більшу частину Сирії, Південну Туреччину, Кіпр, східне Середземномор’я, а також частину Ізраїлю.

С-400 здатний перехоплювати крилаті ракети та інші потенційні повітряні загрози. Він також вважається серйозною загрозою для військових літаків, таких як британські винищувачі Торнадо та F-15 і F-16 ВПС США.

Фото: Daily Mail

 

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх