Асад звернувся до Франції

Сирійський лідер Башар Асад передав співчуття президенту Француа Олланду і французькому народові у зв’язку з численними людськими жертвами в результаті серії терактів в Парижі.

Сирійський лідер Башар Асад передав співчуття президенту Француа Олланду і французькому народові у зв’язку з численними людськими жертвами в результаті серії терактів в Парижі, передає Daily Star.

Він зустрівся в Дамаску з делегацією французької громадськості на чолі з депутатом Національних зборів (нижня палата парламенту) Тієрра Маріані.

– Злочини терористів, які пережила в п’ятницю Франція, ми в Сирії перетерплюємо протягом останніх п’яти років, – зазначив Б. Асад.

Нагадаємо, у п’ятницю ввечері, 13 листопада, в Парижі були скоєні кілька терористичних атак. Паризька мерія заявила про щонайменше 128 загиблих внаслідок 6 одночасно спланованих терактів у місті.

Читайте: ВІДЕО 18+ з епіцентру вибуху у Парижі

У мережі з’явилася детальна карта терактів, а аніматори відтворили теракти у відео.

Вцілілі відвідувачі розстріляного ресторану розповіли журналістам жахливі подробиці теракту, а у мережі з’явилося відео штурму концертного залу захопленого бойовиками.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх