“Ісламська держава” погрожує атаками на Вашингтон (ВІДЕО)

Угрупування “Ісламська держава” розповсюдило заяву, в якій погрожує терактами в США та інших країнах, які беруть участь у повітряних ударах по Сирії, передає Reuters.

Угрупування “Ісламська держава” розповсюдило заяву, в якій погрожує терактами в США та інших країнах, які беруть участь у повітряних ударах по Сирії, передає Reuters.

– Ми говоримо країнам, які беруть участь у хрестовому поході, що божим іменем ви отримаєте те ж саме, що Франція. Як ми вразили Францію в її серці в Парижі, ми клянемося, що ми вразимо США в центрі – Вашингтоні”, – заявили ісламісти.

Агентство зазначає, що перевіряє достовірність відео.

Читайте: Французи відповіли ІД масованим ударом у Сирії

Нагадаємо, 13 листопада ввечері в Парижі сталася серія терактів. Невідомі відкрили стрілянину в одному з ресторанів 10 округу французькоїстолиці, три вибухи пролунали в безпосередній близькості від стадіону Стад де Франс, де проходив товариський матч футбольних збірних Франціїта Німеччини, на якому був присутній французький президент Франсуа Олланд. Крім того, на рок-концерті в театрі Батаклан в 11 окрузі невідомізахопили заручників. Жертвами терактів стали 129 людей, понад 300 поранені.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх