Цензура Китаю зачищає згадки про “офшорний скандал”

Китайська цензура видаляє з Sina Weibo і сервісу мобільних сайтів Wechat будь-які записи, в яких згадується “офшорний скандал”.

Китайська цензура видаляє з Sina Weibo і сервісу мобільних сайтів Wechat будь-які записи, в яких згадується “офшорний скандал”.

Про це повідомляє ВВС.

За інформацією видання, за день з Weibo було видалено мінімум 481 публікація зі згадуванням слова Панама.

У розслідуванні згадуються офшорні махінації Ден Цзягуя, який одружений на старшій сестрі голови Центральної військової ради Сі Цзіньпіна. Ден і його дружина, за даними розслідування, володіють сотнями мільйонів доларів, вкладеними в нерухомість, цінні папери та інші активи.

Згідно зі статутом правлячої Комуністичної партії Китаю, чиновники не мають права отримувати вигоду зі свого становища, а їхні родичі – зі своїх зв’язків.

Читайте: Реакція США на “офшорний скандал”

Крім Ден Цзягуя, в витоках згадуються Лі Сяолінь, дочка екс-прем’єра КНР Лі Пена, і Жасмин Лі, внучка колишнього високопоставленого чиновника Цзя Цзінлін. Обидві також володіють офшорними компаніями, причому Жасмин Лі стала власницею бізнесу, будучи ще підлітком.

Відмічається, що в китайській пресі “офшорний скандал” взагалі не обговорюється.

Нагадаємо, 3 квітня були оприлюднені публікації про причетність світових лідерів і знаменитостей до схем з відмивання грошей і ухилення від податків.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх