Путін готується до перевороту – Stratfor

Президент РФ Володимир Путін створив Національну гвардію як свою особисту армію, йдеться в звіті приватної американської аналітично-розвідувальної компанії Stratfor.

Президент РФ Володимир Путін створив Національну гвардію як свою особисту армію, йдеться в звіті приватної американської аналітично-розвідувальної компанії Stratfor.

На думку фахівців із США, нинішній глава Кремля боїться можливого державного перевороту, спроба якого була зроблена відносно його попередника Бориса Єльцина, і хоче убезпечити себе від можливої нелояльності з боку ФСБ, МВС і навіть збройних сил РФ.

– Крім побоювань, пов’язаних із охороною правопорядку, ця несподівана заява свідчить також про занепокоєння адміністрації Путіна нестабільною ситуацією. Причому не тільки в самій Росії, але і всередині Кремля, – йдеться у звіті Stratfor, який є в розпорядженні Апострофа.

Читайте: Литва знайшла офшори Путіна

У Stratfor вважають, що заява про створення Національної гвардії у Росії саме зараз, коли країна перебуває у складному економічному становищі, а у вересні повинні відбутися вибори в парламент, – свідоцтво занепокоєння Кремля можливими масовими заворушеннями.

– Тому Путін, як і Єльцин, має намір створити Національну гвардію як свою власну армію. Це означає, що глава Кремля сумнівається в тому, чи залишаться інші силові відомства, зокрема ФСБ, Міністерство внутрішніх справ або навіть збройні сили РФ на його боці в разі перевороту. Будучи старанним дослідником історії Росії, Путін намагається уникнути незахищеності, при якій правив його попередник, – резюмували аналітики.

Нагадаємо, 5 квітня Путін заявив про намір створити Національну гвардію на базі Внутрішніх військ російського МВС, якій дозволять стріляти без попередження.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх