Німці викрили Путіна (ВІДЕО)

В Швейцарії показали сатиричний мультфільм про президента Росії Володимира Путіна і його соратника віолончеліста Сергія Ролдугіна.


В Швейцарії показали сатиричний мультфільм про президента Росії Володимира Путіна і його соратника віолончеліста Сергія Ролдугіна.

Саме Ролдугін, за результатами розслідування про секретні рахунки представників світової еліти, виявився номінальним власником багатомільярдної бізнес-імперії президента РФ.

На замовлення видань SonntagsZeitung і Le Matin Dimanche мультфільм підготувала німецька фірма MeinUnternehmensfilm, передає Deutsche Welle.

Незабаром його опублікували на YouTube.

У мультику йдеться про знайомство і багаторічну дружбу Володимира Путіна та Сергія Ролдугіна, а також про те, як віолончеліст отримав своє багатство.

Читайте: Путін відхрещується від “панамських офшорів”

Нагадаємо, раніше були опубліковані матеріали Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань про офшорні рахунки світових лідерів. У численних публікаціях про Панамський архів, який охоплює діяльність компанії-реєстратора офшорних фірм з 1977 по кінець 2015 років, йдеться про співпрацю Mossack Fonseca з особами, пов’язаними з диктаторськими режимами, наркоторгівлею та іншими злочинами. Також в ході розслідування були розкриті схеми, за якими наближені президента РФ Володимира Путіна виводили гроші в офшори.

Відео: YouTube.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх