Париж зустрів журналістку Russia Today ляпасом (ВІДЕО)

Журналістці пропагандистського каналу Russia Today під час включення з акції протесту в Парижі дали ляпаса.

Журналістці пропагандистського каналу Russia Today під час включення з акції протесту в Парижі дали ляпаса.

У прямому ефірі чоловік у масці йшов сзаду пропагандистки, трохи послухав, а потім дав їй ляпаса під сміх оточуючих.

До слова, в країні тривають масові протести проти трудової реформи. Водії вантажівок перегородили дороги, перекривши постачання до Парижа продуктів і пального. Страйкують і водії потягів. Залізниця працюватиме з перебоями до п’ятниці.

Напередодні акції протесту в Парижі та Нанті переросли у сутички з поліцією. Правоохоронці застосували сльозогінний газ. 75 людей у столиці затримали.

Читайте: У Москві готуються до бомбардування з Середземного моря

– Конфлікт триває вже понад два місяці. Влада не хоче чути нас – представників профспілок, робітників. Президент наказав уряду розпочати трудову реформу, скориставшись статтею конституції, яка дозволяє  ухвалювати закони без обговорення і голосування в парламенті. Це – демонстрація сили. І це роблять уряд і президент, котрі запевняли, що вони відкриті для діалогу, – каже голова профспілки Філіппе Мартінес.

Нагадаємо, французька влада планує змінити трудове законодавство. Президент Франсуа Олланд запевняє, що це допоможе створити нові робочі місця, профспілки не згодні – кажуть, зміни тільки погіршать умови праці.  

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх