Росія стягнула до кордону з Україною армію і військову техніку

У Путіна оголосили про посилення військ у прикордонному з Україною військовому окрузі та оснащення їх сучасною технікою і високоточним зброєю.


У Путіна оголосили про посилення військ у прикордонному з Україною військовому окрузі та оснащення їх сучасною технікою і високоточним зброєю.

Про це глава Міноборони РФ Сергій Шойгу повідомив на колегії Міноборони РФ, передає УНІАН.

– За останній рік військово-політична обстановка на південно-західному стратегічному напрямку істотно загострилася. Насамперед, це пов’язано з ситуацією в Близькосхідному регіоні, а також зі спробами ряду іноземних держав розширити свою військову присутність в безпосередній близькості від наших кордонів. Ми змушені приймати адекватні заходи у відповідь, – сказав Шойгу.

– В цих цілях бойовий склад округу був посилений, війська оснащені сучасною військовою технікою, в тому числі високоточною зброєю великої дальності. В результаті підвищилися вогневі можливості сухопутної частини угруповання військ, а бойовий потенціал морської складової збільшився більш ніж на третину. Відчутно зросла ефективність системи ППО при відбитті ударів з повітря. Помітно підвищився рівень підготовки військовослужбовців і органів військового управління, – заявив він.

Читайте: Бальцерович “поставив хрест” на Росії

Нагадаємо, правозахисні організації зафіксували тисячі випадків катувань і жорстокого поводження із людьми на Донбасі.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх