Lufthansa продовжить скасовувати рейси через страйк пілотів

Німецька профспілка Vereinigung Cockpit, що представляє інтереси льотчиків авіакомпанії Deutsche Lufthansa AG, оголосила про продовження страйку другий тиждень поспіль.

BERLIN - JUNE 08:  A groundcrew member helps guide Lufthansa Airbus A380 passenger plane before take off at the ILA Berlin Air Show on June 8, 2010 in Berlin, Germany. The 2010 ILA will run from June 8-13.  (Photo by Sean Gallup/Getty Images)

Переговори з керівництвом Lufthansa про підвищення зарплати у вихідні зайшли в глухий кут, тому пілоти продовжуть страйкувати у вівторок і в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У понеділок, як очікується, всі рейси пройдуть за розкладом. 29 листопада страйк вплине в основному на внутрішні рейси, 30 листопада – на всі польоти, що починаються на території Німеччини.

Читайте: Пілоти Lufthansa страйкуватимуть через пенсійний вік

Lufthansa оголосила, що працює над спеціальними планами польотів на вівторок і середу. Страйки не торкнуться рейсів дочірніх компаній і партнерських перевезень.

За попередні дні страйку авіаперевізник скасував 2 тис. 755 рейсів, що торкнулося планів 345 тис. пасажирів. За оцінками керівництва компанії, страйк пілотів обходиться їй у 10 млн євро на добу.

Пілоти Lufthansa скаржаться, що їх зарплата не росла протягом п’яти років, і вимагають збільшення на 3,6% за кожен рік заморозки – в сумі більш ніж на 20%. Керівництво компанії вважає вимоги пілотів необгрунтованими.

Пілоти Lufthansa проводять вже 14-ю страйк за час тарифного спору з керівництвом компанії, що тягнеться два роки. У 2014-2015 рр. Lufthansa скасувала 16 тис. рейсів через страйки, втративши на цьому 463 млн євро.

Групі Lufthansa крім однойменного бренду належать Austrian Airlines, Swiss Airlines, Germanwings, Eurowings і частки в Brussels Airlines і турецької SunExpress. У 2015 році вони перевезли рекордну кількість пасажирів – 107,7 млн осіб.

Раніше ми писали про страйк пілотів Lufthansa: Україна відмінила ряд рейсів.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх