Данія відповість Росії на С-400

Данія планує збільшити військові витрати у зв’язку з розміщенням Росією систем ПРО в Калінінградській області, що сприймається датським урядом як потенційна загроза.

38087925 - laage, germany - aug 23, 2014: royal danish air force f-16 on display at the laage airbase open house. the danish air force will decide mid-2015 which fighter will replace their f-16

Про це заявив у п’ятницю глава Міноборони королівства Клаус Хьорт Фредерікс, пише Інтерфакс-Україна.

– Ми можемо спостерігати, як росіяни розміщують нові ракети в Калінінграді, які можуть досягти Копенгагена. Зрозуміло, це серйозний ризик, – сказав міністр в інтерв’ю місцевій газеті Берлінгське.

Також він заявив, що незважаючи на заклики партнерів по НАТО, Данія не може збільшити військові витрати до суми, еквівалентної 2% від ВВП.

Читайте: Європа готується до російських атак – Reuters

– Ми відчуваємо колосальний тиск як від адміністрації Обами, і, як ми розуміємо, від майбутньої адміністрації президента Трампа (з вимогою) підвищити витрати до 2%, – зазначив міністр.

Нагадаємо, Західний військовий округ РФ (військово-адміністративна одиниця Збройних Сил Російської Федерації на північно-заході країни. – Ред.) отримає чотири комплекти зенітного ракетного комплексу С-400 Тріумф, який може збивати літаки в радіусі 400 км. Такий самий комплекс відзавтра заступить на бойове чергування в Криму.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх