Коли розвалиться Росія

Ймовірність розпаду Росії надзвичайно висока – всі дії РФ направлені на те, аби припинити своє існування як держави, переконаний лідер російської опозиційної політичної партії Західний Вибір Костянтин Боровий.

Про це він розповів в інтерв’ю Апострофу.

На думку російського опозиціонера, згадка Росією про існування Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і РФ є “хитрим пропагандистським ходом”.

– Після того, як Росія перестала поважати міжнародні угоди, вона порушила, в тому числі, і цей документ. Думаю, що Україні будуть принесені вибачення, і почнеться відновлення нормальних відносин між Україною та новою Росією, де імперіалістів і чекістів не буде, – зауважив Боровий.

Читайте: Навіщо Росія влаштовує конфлікти по всьому світу

При цьому політик наголосив, що зараз для розпаду Росії робиться все можливе, а ймовірність такого процесу – дуже велика.

– Я сподіваюся, що це відбудеться за нашого життя, і Росія принесе вибачення не тільки Україні, але й країнам Балтії за окупацію, яка тривала 40 років, – заявив Боровий.

Нагадаємо, раніше у російському МЗС заявили, що договір про дружбу і партнерство з Україною є фундаментом для відродження відносин.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх