США погрожує вийти з Ради ООН з прав людини

Очікується, що США 6 червня оголосить про своє бажання вийти з Ради ООН з прав людини, якщо не зникне так званий “антиізраїльський ухил”.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дипломатів.

Постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі минулого тижня заявила, що рішення про припинення або продовження перебування США в Раді буде прийнято після закінчення тритижневої сесії в Женеві.

До слова, журналісти видання зазначають, що позиція Ради щодо Ізраїлю є однією з перешкод для США, зокрема, за часів президентства Джорджа Буша.

Читайте: Рада безпеки ООН розширила санкції проти КНДР

Також повідомляється, що в травні деякі організації, в тому числі Freedom House, повідомляли Хейлі про контрпродуктивність виходу США зі складу Ради, оскільки тоді він “несправедливо націлеться на Ізраїль у ще більшому ступені”.

Під час бойкоту США прийняті в Раді рішення постраждали “як щодо рішення гірших порушників світу, так і по відношенню до його антиізраїльського ухилу”, стверджують правозахисники в листі журналістам Reuters.

Нагадаємо, 2 червня президент США Дональд Трамп зробив офіційну заяву про вихід США з глобальної кліматичного угоди, спрямованого на зменшення парникових викидів і забруднення атмосфери з метою протистояння наслідкам глобального потепління.

Теги: ,
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх