В Індії народився вагітний новонароджений

В індійському місті Мумбаї народився хлопчик, зрощений через живіт зі своїм недорозвиненим близнюком-паразитом, у якого був мозок, рука і дві ноги.

Про це повідомляє британське видання Express.

Індійським лікарям вдалося успішно видалити 8-сантиметрового зародка, що був небезпечним для життя свого нормального брата-близнюка. Цей рідкісний випадок уже увійшов у медичні записи патологічних новонароджених.

– Це випадок монозиготних близнюків в одній плаценті, де один плід оточив і загорнув в себе інший, позбавивши тим самим його харчування. Недорозвинений плід міг би бути імплантованим в черепну коробку, черевну порожнину або хвостову кістку розвиненого близнюка. Це могло призвести до смерті і нормального плода, адже харчування вони отримують через один канал, – зазначає гінеколог доктор Ніна Ніхлані.

Читайте: Немовля загинуло через поцілунок. Лікарі пояснили смерть

Рентгенолог доктор Бавна Торат, яка обстежила породіллю до пологів: “Один ембріон був усередині іншого спочатку. Другий недорозвинений був з мозком, але, на жаль, зовсім без черепної коробки”.

Відомо, що 19-річна жінка та її новонароджена дитина після операції знаходяться у хорошому стані, мати готується до грудного вигодовування малюка.

В Індії народився вагітний новонароджений / 3 фотографии

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, що в Індії народилося немовля з двома головами і трьома руками.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх