Пранкери Лексус і Вован заявили, що вони розіграли Маруані

Пранкери Лексус і Вован розіграли французького музиканта Дідьє Маруані та стали причиною того, що російський співак Філіп Кіркоров написав до правоохоронних органів про вимагання у нього €1 млн.

Про це повідомляє МК.

– Зараз є тенденція все валити на пранкерів. Але, на жаль, на цей раз все правда. Це були я і Вован, – розповів пранкер Лексус, зазначивши, що йому “по-людськи” шкода Маруані, якого він довів до слідства.

Також Лексус додав, що вони не очікували, що все зайде так далеко і звичний для пранкерів жарт, можливо, виллється в кримінальну справу.

Він стверджує, початковою метою було – підкинути Маруані ідею про плагіат Кіркорова і подивитися на його реакцію.

Читайте: Ленінград зняв новий кліп на пісню Мавпа і Орел

Лексус розповів, що це вони з Вованом запропонували Маруані компенсацію в €1 млн.

Потім Маруані написав Кіркорову лист, в якому погоджувався на примирення за цю суму. На цьому розіграш і мав би завершитися. Але пранкери чогось понесли ці листи адвокату Кіркорова.

– Сподіваюся, що все закінчиться миром, але якщо справа дійде до суду, у чому я дуже сумніваюся, то я виступлю в якості свідка. Розкажу цю історію з самого початку, – сказав Лексус.

Нагадаємо, вчора в Москві поліція затримала лідера французької музичної групи Space Дідьє Маруані та його юриста Ігоря Трунова через заяви Кіркорова про вимагання.

Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля