На Хмельниччині поліція випустила на волю педофіла, шукають винних

У Хмельницькій області активізувалися педофіли. Що не тиждень – то новий збочинець. Проте жодного з них ще не затримали, бо їх покриває поліція.

Хмельницький

Про це йдеться у сюжеті Надзвичайних новин на ICTV.

Зокрема, гучний скандал зі знайденою флешкою, на якій відео, де 64-річний чоловік займається сексом з неповнолітніми дівчатами, так і не доведено до логічного завершення, злочинець досі не покараний.

Чоловік, який знайшов цю флешку у дитячому кафе у Хмельницькому, одразу пішов до прокуратури, але його відправили в поліцію.

Він попросив журналістів проконтролювати цей процес. Однак поліцейські збочинця не тільки не знайшли, але й відпустили його „колегу” – шкільного директора, який відсидів строк за педофілію і одразу пішов розбещувати школярів. Йому дозволили звільнитися і зникнути.

Педофілом виявися Олег Моцний, який прописаний у Кам’янець-Подільському, але часто буває у Хмельницькому. Саме там його і затримали правоохоронці, але потім відпустили. Правоохоронці спочатку заперечували, що саме вони дозволили збоченцю втекти. А після втручання журналістів поліцейські зрештою побачили у діях свої колег непрофесіоналізм і розпочали службову перевірку.

Однак, усе лише на словах, бо фотографії збочинця немає навіть біля відділу поліції.

ЧитайтеУ Казахстані педофілів будуть каструвати

Навесні у Києві затримали 49-річного чоловіка, який протягом року ґвалтував свою 10-річну дочку.

Фото: obozrevatel.com

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх