В.о. замість Саакашвілі може працювати 26-річна дівчина: що відомо про Соломію Бобровську

Ймовірно, Соломія Бобровська працюватиме з доточкою в.о. на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації, допоки у центральних органах влади не приймуть відставку Міхеїла Саакашвілі та не знайдуть йому заміну. Що відомо про 26-річну Соломію Бобровську?

Саакашвілі замінить 26-річна дівчина: що відомо про Соломію Бобровську

Фактам стало відомо, що Соломія закінчила філософський факультет Львівського університету ім.І.Франка. В аспірантурі захистила кандидатську дисертацію на тему Свобода як джерело соціально-правової легітимації громадянського суспільства.

Будучи студенткою, Соломія Бобровська пройшла двомісячне стажування в канадському парламенті. За особливі досягнення отримала диплом з рук 22-го прем’єр-міністра Канади Стефана Гарпера.

До початку Майдану в Києві Соломія Бобровська була регіональним координатором руху Чесно та активістом молодіжної організації Фундація регіональних ініціатив. Пізніше – активісткою ініціативи Євромайдан SOS  і координатором неформального об’єднання Допомога прикордонникам.

Читайте: Саакашвілі подав у відставку

У 2014 році Бобровська входила в команду віце-прем’єра України з гуманітарних питань як радник. Політологи були переконані, що обійняти таку високу посаду молодий особі допомогли партійні зв’язки її батька –депутата від Свободи  Анатолія Бобровського. Водночас сама Соломія такі чутки спростовувала.

– Мій батько за мене кар’єру не будував і привчив мене до того, що використовувати свої зв’язки для подібного – неправильно, – зауважувала вона.

Після того, як Юлія Марушевська очолила Одеську митницю, обов’язки заступника губернатора Одещини поклали на Соломію Бобровську.

До слова, у коментарі Фактам ICTV волонтер в Одеській ОДА Павло Поламарчук заявив, що Одеською областю фактично керувала 26-річна Соломія Бобровська, а Михеїл Саакашвілі був у постійних відпустках.

Фото: Facebook

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля