Росіянин-правдоруб пересварився з ріднею через Україну

Росіянин Володимир Виноградов, відомий як народний правдоруб на батьківщині, завершує експеримент в Україні та приїжджає додому – у Росію.

Про це – в проекті Труднощі перекладу на СТБ про росіянина, який надивився пропаганди і приїхав в Україну заради експерименту.

Володимир Виноградов тільки-но почув новини про Україну від російського телеведучого – одразу потягнувся за пультом, аби виключити телевізор.

Приїхавши додому у село Бутурліно, росіянин покликав близьких за стіл з нагоди свого приїзду з України. Через деякий час почалася сварка: деякі гості не повірили Виноградову, що 2 травня 2014 році в одеському Будинку профспілок людей спалили не українські “фашисти”.

– Вони там свою версію вигадали, а ми правду показуємо, – каже один з гостей.

– Я там був, я не хочу з тобою сперечатися, – відповідає Виноградов.

Росіянин засмутився, коли побачив, що вдома не всі вірять його розповідям про Україну, надаючи перевагу версіям з російського телевізора.

Виноградов, зокрема, зустрівся з своїми бойовим товаришем, з яким воював у Чечні. Під час розмови, росіянин намагався переконати свого друга, що в Україні немає бандерівців, які утискають права росіян.

Товариш Виноградова з подивом слухав історії про Україну, адже ще нещодавно хотів поїхати воювати на Донбас за бойовиків.

Закінчується серія поїздкою до покійних батьків Виноградова на кладовище.

Читайте: Росіянин-правдоруб у Києві злякався рідної мови

Читайте: Росіянин-правдоруб в Україні зізнався: Я би теж вийшов на Майдан

Читайте: Росіянин в Україні почув правду від переселенця з Донбасу

Читайте: Росіянин-правдоруб у Львові відірвався на фестивалі під гімн Євромайдану

Читайте: Росіянин-правдоруб обізвав Януковича і не зміг висидіти у Верховній Раді

Читайте: Росіянин-правдоруб в Україні: Гради у Луганську не продають

Раніше ми писали, відомий росіянам Володимир Виноградов, який вірить у “фашистів”, “карателей” і “хунту” в Україні, став героєм нового телевізійного проекту на СТБ Труднощі перекладу журналіста Леоніда Канфера. Факти ICTV зібрали усе, що треба знати про телевізійний проект.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля