Новий фасад Театру на Подолі: блок ЧАЕС або нова естетика?

Нову будівлю Театру на Подолі в мережі вже називають мавзолеєм, труною і крематорієм.

У самому серці старого Києва – на Андріївському узвозі – нарешті закінчують будівництво нового приміщення Театру на Подолі.

Початковий проект передбачав, що нова будівля хоча б частково органічно впишеться в стилістику “пряникових” будиночків старовинної вулиці – приблизно, як прилегла до неї Воздвиженка, пише 112.ua.

Але до перезапуску робіт проект змінили, і тепер над Андріївським узвозом височіє конструкція дещо страхітливого вигляду.

– Те, що ми сьогодні побачили – це дизайн крематорію, промислової вентиляційної системи. Або 1-2-го блоків ЧАЕС, які радянські інженери і архітектори також реалізували за допомогою чорних кубічних будівель, – пише журналіст Ярослав Ємельяненко.

Читайте: Львів у снігу, на дорогах області ожеледиця

– Не, ну це повний треш… навіть складно повірити, що реально таке побудували, а не нафотошопив хтось для приколу… Андріївський узвіз, історичний центр, Булгаков…”, – обурилася киянка Тетяна Копитова.

Зазначимо, що спільнота ZenkoFoundation у Facebook організувала опитування, яке явно показало, як кияни ставляться до результату реконструкції.

Нагадаємо, 11 жовтня, через пожежу на Андріївському узвозі рятували людей.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля