Ціль погроз Кремля через ракетні навчання України

Загрози Росії у зв’язку з ракетними випробуваннями в акваторії Чорного моря носять політичний характер.

Про це повідомив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, пише УНІАН.

– Те, що Україна заявила, зроблено на підставі всіх правових норм і відповідно до світової практики. Крим – наша територія, тому ми маємо право проводити випробування там, де вважаємо за потрібне, – сказав експерт.

За словами Згурця, загрози з боку Росії про ракетний удар у відповідь у випадку випробувань носять виключно політичний характер.

Читайте: Кримське загострення: Київ підтвердив погрози Росії

– Для Росії питання заборони наших випробувань в першу чергу політичне. Вони хочуть показати, що ми не маємо права на своїй території проводити пуски. При тому, що інші країни не визнали анексію Криму. Якщо говорити про удар у відповідь, тоді удар по чому? По акваторії Чорного моря? Випробування проходять у зоні української відповідальності, – сказав Згурець, додавши, що реальна реакція РФ на українські випробування буде ще одним фактом визнання агресивної політики Російської Федерації щодо України.

Як відомо, 1-2 грудня Україна проведе ракетні стрільби над Чорним морем біля західного узбережжя Криму. Росія відреагувала на ці наміри вкрай гостро. Чим погрожують з Москви та що робитиме Київ – розібралися Факти ICTV.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля