Нова єдина квитанція в Києві: як правильно оплатити комуналку

У Києві чергова плутанина з оплатою комунальних послуг. Людям прийшли платіжки за єдиною квитанцією, де потрібно заплатити за світло, а компанія Київенерго заявляє, що за електроенергію платити треба тільки за її документами.

єдина квитанція

Комунальне підприємство Головний інформаційно-обчислювальний центр (ГІОЦ) розіслало киянам платіжки нового формату – єдині для всіх комунальних послуг.

У зв’язку з цим столична енергокомпанія ПАТ Київенерго заявила, що платежі за електроенергію, як і раніше, повинні здійснюватися виключно за платіжними документами Київенерго.

– Просимо не оплачувати послуги з тепло – і електропостачання в січні по платежкам ГІОЦ, оскільки не можемо гарантувати надходження коштів за спожиті послуги, – заявляє компанія.

Рахунки за електроенергію кияни отримають до 16 січня, а за опалення і гарячу воду – 15-22 січня.

Читайте: Укрпошта заблокувала прийом комунальних платежів

До слова, вчора у КМДА заявили, що розіслані платіжки – “ознайомчий варіант квитанцій і в зазначених платіжках для сплати доступна поки лише частина послуг: утримання будинків і дворів, а також послуги Київводоканалу, а послуги Київенерго та Київгазу слід оплачувати за окремими рахунками”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля