Тіла трьох українських бійців забрали з Донецька

Представникам гуманітарного проекту Збройних сил України Евакуація 200 передали тіла трьох загиблих українських військовослужбовців.

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, передача відбулася у п’ятницю, 13 січня, в місті Донецьк, який знаходиться на непідконтрольній Києву території.

– Найближчим часом відбудеться процес упізнання тіл, а також судово-медична експертиза, яка встановить причину смерті та обставини, за яких загинули українські військовослужбовці, – сказано в повідомленні.

Згідно з інформацією Міноборони, зараз тіла військових доставляються в місто Дніпро (Дніпропетровська обл.), де вони будуть передані слідчим органам Національної поліції України і представникам Дніпропетровського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Читайте: Тука сказав, коли закінчиться війна на Донбасі і хто переможе

Як повідомляли у Генштабі, троє військовослужбовців Збройних сил України не повернулися в розташування своєї частини в зоні проведення АТО в неділю, 8 січня.

12 січня спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що бойовики заявили про виявлення тіл у військовій формі на маріупольському напрямку (Донецька обл.), але без експертизи не можна підтвердити, що це тіла трьох морських піхотинців, зниклих без вести 8 січня.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля