Порошенко привітав українців з Великоднем

Президент Петро Порошенко у привітанні з Великоднем побажав, щоб кожна українська душа наповнилася Христовою радістю і попросив милості для захисників країни.

Про це глава держави написав на своїй сторінці в Facebook.

– Дорогі українці! Бажаю всім душевного тепла, здоров’я, щастя, а також твердої віри. Віри в Бога і віри в те, що в Україні запанують мир і благополуччя. Як президент за допомогою Всевишнього працював і буду працювати над досягненням цієї мети, – йдеться в привітанні президента.

– Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудемо згадати всіх героїв, полеглих за Україну. Особливо уклінно прошу Божої милості для кожного, хто і сьогодні захищає Україну, – зазначив Порошенко.

Президент також підкреслив, що особливо приємно – цього року православні, греко-католики, римо-католики і протестанти відзначають Великдень в один день.

Читайте: Світу дано шанс: благодатний вогонь зійшов в Єрусалимі

До слова, Порошенко разом зі своєю дружиною Мариною в Пасхальну ніч відвідали кілька християнських храмів Києва та взяли участь у святкових богослужіннях.

Так, вони відвідали Володимирський кафедральний собор, Римо-католицький костел Святого Олександра, монастир святого Василя Великого Української греко-католицької церкви та Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, християни східного обряду святкують Великдень.

Порошенко привітав українців з Великоднем / 5 фотографий
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх