В Одеській області розширять мережу безкоштовних центрів лікування інфаркту

Голова Одеської ОДА Максим Степанов заявив, що в області планується розширення мережі безкоштовних реперфузійних центрів (центрів лікування інфаркту міокарду).

Про це, за повідомленням прес-служби облдержадміністрації, Максим Степанов заявив 17 травня в Одесі на презентації концепцію розвитку системи охорони здоров’я у області.

– Показник смертності від інфаркту міокарда в Україні майже утричі перевищує відповідні показники розвинених країн (24% проти 8%). Робота таких центрів дозволить знизити смертність від інфаркту до 14%, значно зменшити відсоток ускладнень та випадків інвалідності, скоротити терміни лікування, – заявив Степанов.

Також гострою проблемою для області є забезпечення районів області обладнанням для гемодіалізу. За словами голови ОДА, планується відкриття додатково чотирьох центрів гемодіалізу: на півночі, півдні та в центрі області, а також найбільшого – у м. Одеса.

Читайте: Голова Одеської ОДА Степанов: За 100 днів нашій команді вдалося запустити багато нових і ефективних процесів

До 2019 року ці центри дозволять забезпечити 100% потреб області у гемодіалізі.

Як повідомлялося, реформа медицини в Одеській області є одним з ключовим напрямків Стратегічного плану дій на 2017-2019 роки під назвою Розумний регіон, який голова Одеської ОДА Максим Степанов презентував у березні 2017 року.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, що голова Одеської ОДА Степанов відкрив критично важливу для області дорогу.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля