Україна ввела санкції проти продукції з Росії

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) 18 травня відновила антидемпінгові мита на азотні добрива (карбамід та КАСу) з РФ.

Про це повідомляє Мінекономрозвитку.

– Відтепер, мито у розмірі 31,84% застосовуватиметься до всіх виробників карбаміду та КАСу походження з Російської Федерації. Рішення набуває чинності на другий день після публікації повідомлення в Урядовому кур’єрі, – йдеться у повідомленні.

Розслідування підтвердило факти демпінгу з боку російських виробників міндобрив.

– Імпорт російських добрив в Україну за демпінговими цінами завдає шкоди вітчизняним виробникам хімічних добрив та несе загрозу продовольчій безпеці України. З огляду на те, що РФ є основним постачальником добрив в Україну (80-90% від загального обсягу), імпорт добрив за демпінговими цінами ставить українських аграріїв у небезпечну залежність від їхніх поставок у майбутньому, – наголошують у міністерстві.

Нагадаємо, 27 грудня 2016 року МКМТ вперше ввела антидемпінгові мита на російські добрива, але 13 лютого 2017 року призупинила їх дію на прохання Мінагрополітики.

Читайте: Заборона ВКонтакті: чим небезпечна соцмережа і куди тепер підуть українці

Раніше Петро Порошенко ввів санкції проти РФ та закрив свої офіційні сторінки у соцмережах Вконтакті і Однокласники, закликавши українців вийти з російських серверів із міркувань безпеки.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх