Порошенко закликав ОБСЄ повернути збройну місію на Донбас

Президент Петро Порошенко закликав активізувати консультації щодо розміщення збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Про це він заявив під час зустрічі з чинним головою ОБСЄ, Федеральним міністром Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіаном Курцом, повідомляє прес-служба АП.

Порошенко привернув увагу до порушення Росією Мінських домовленостей, свідченням чого є чергове загострення безпекової та гуманітарної ситуації на Донбасі. Особливу увагу приділили зростанню випадків залякування спостерігачів ОБСЄ з боку проросійських бойовиків.

Читайте: Бойовики кинули гранату під колеса авто ОБСЄ

Також президент підкреслив необхідність посилення технічних можливостей Місії, що дозволить підвищити безпеку персоналу ОБСЄ через розширення можливостей для проведення віддаленого моніторингу.

– Глава держави закликав Австрійське головування активізувати консультації у Відні щодо розміщення озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі, – йдеться у повідомленні.

Разом із тим, Петро Порошенко закликав Себастіана Курца реагувати на порушення Москвою прав українців на окупованих територіях і привернув увагу до подальшого блокування звільнення заручників на Донбасі, навіть попри завершення Україною так званої процедури верифікації.

Раніше в ОБСЄ заявили, що за три місяці Росія збільшила кількість забороненого важкого озброєння на Донбасі на 750%.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля