Україна показує великий прогрес в реформах – ЄБРР і Мінфін

Україна знаходиться далеко попереду очікувань міжнародних партнерів з прогресу в реформах, за винятком боротьби з корупцією та приватизації.

Так вважають міжнародні експерти, повідомляє УНІАН.

Про це заявив Френсіс Маліж, директор Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи та Кавказу, на Форумі Економіка України: виклики та перспективи, організованому Атлантичною радою США (Atlantic Council) і Burisma Group 15 червня у Києві. Відкрив Форум Джон Гербст, посол США в Україні (2003-2006) і директор Dinu Patriciu Eurasia Center при Atlantic Council. Експерти обговорили результати змін в державному та комерційному секторах, плани із зовнішніх запозичень, настрою внутрішніх та зовнішніх інвесторів.

Олександр Данилюк, міністр фінансів України, впевнений, що Україна стала більш стійкою до зовнішніх шоків і виходить на стабільне економічне зростання.

– Зараз ми впевненіше будуємо своє майбутнє. Причина, по якій я настільки позитивно налаштований щодо економічного зростання, у тому, що реформи, які ми реалізовували в останні 3 роки, почали давати результати, – наголосив Данилюк.

Читайте: Земельна реформа має зупинити відтік активного населення із сільської місцевості – експерт

– Якби три роки тому хтось сказав, що з Україною буде обговорюватися той рівень питань, який обговорюється зараз, ми б не повірили. Україна знаходиться далеко-далеко попереду очікувань за досягненнями в реформах, – заявив Френсіс Маліж.

Вадим Пожарський, радник ради директорів Burisma Group, наголосив на важливості реформ в енергосекторі і на прикладі зростання внутрішнього виробництва газу продемонстрував до чого привели законодавчі зміни останнього року.

– Як приватний інвестор ми показуємо приклад ефективної роботи в Україні, тільки в цьому році Burisma Group планує вкласти у виробництво близько 3 млрд грн, – зазначив Вадим Пожарський.

Форум Економіка України: виклики та перспективи був присвячений обговоренню поточної економічної ситуації і найбільш ефективних інструментів розвитку майбутнього України. Захід складався з двох панелей, в обговоренні також взяли участь представники Посольства США в Україні, Джон Гербст, директор, Dinu Patriciu Eurasia Center при Atlantic Council, Тимофій Милованов, почесний президент KSE, Олена Білан, головний економіст, Dragon Capital, Морган Вільямс, президент Американо-Української Ділової Ради, Айварас Абромавічус, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України та інші.

Нагадаємо, директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен вважає, що Україні необхідно провести пенсійну, земельну, медичну та антикорупційну реформи.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля