Пропуск росіян в Україну лише з біометрикою – Турчинов усе пояснив

Прикордонники працюють над тим, щоб мати все технічне облаштування для того, щоб пропускати росіян тільки за біометричними паспортами і при цьому не створювати черги.

Про це розповів секретар РНБО Олександр Турчинов, передає Інтерфакс-Україна.

– Прикордонники над цим працюють, і вони нададуть буквально на наступному тижні свої розрахунки і вони формально вже готові приступати до цієї процедури, – додав він.

Олександр Турчинов зазначив, що пропуск росіян за біометричними паспортами – це тимчасовий захід, поки уряд не визначиться з введенням візового режиму з РФ.

– Усе, закінчилися часи, коли вони (росіяни. – Ред.) могли тут гуляти. Заходитимуть за процедурою європейської країни, яку ми будемо визначати… Те, що у багатьох росіян немає біометричних паспортів, – їхнє питання. Нехай собі їх замовляють. Ми повинні надійно захищати кордон і чітко ідентифікувати тих, хто цей кордон перетинає, в першу чергу з країни-агресора, – сказав секретар РНБО.

Читайте: Візовий режим з Росією: названі перші дати

Раніше Олександр Турчинов заявив, що Верховній Раді потрібно прийняти закон про введення візового режиму з Росією до того, як вона піде на літні канікули.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх