NASA розслідуватиме справу будівництва Керченського мосту

Прокуратура Криму приверне NASA для розслідування кримінальної справи щодо будівництва моста через Керченську протоку, яке викликає серйозну небезпеку екології Чорного і Азовського морів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

– Ми будемо залучати не лише українських фахівців у сфері охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки, а звертатися і до іноземним організаціям, таким як Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) і ін. Неузгоджене будівництво мосту не має знищити унікальну флору і фауну Чорного і Азовського морів. У свою чергу, суб’єкти господарської діяльності, які причетні до зведення мосту, повинні нести відповідальність за свої дії, – сказав прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Читайте: Майже Чорнобиль! У мережі показали санаторій у Криму

В рамках виробництва серед основних напрямків слідчих дій – проведення всіх необхідних експертиз; визначення збитків, завданих Україні в результаті будівництва об’єкта, який викликає серйозну небезпеку екології Чорного і Азовського морів, а також збір доказів порушення норм міжнародного морського права для подальшого їх розгляду в міжнародних судових інстанціях.

Нагадаємо, Росія збільшила термін будівництва залізниці Керченського моста на один рік через проблеми з планом конструкції.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх