Мати затриманого на Донбасі бойовика РФ: Син не звільнявся з армії

Мати Віктора Агєєва, якого затримали на Луганщині, і який нібито “звільнився у запас”, заявляє, що її син все ще перебуває на службі в ЗС РФ.

Про це пише Новая газета.

Так, видання публікує звернення депутата Бориса Вишневського до міністра оборони РФ, в якому з посиланням на заяву матері Агєєва йдеться, що після проходження строкової служби в армії її син через рік вступив на контрактну службу і відбув на службу до військової частини, що знаходиться в місті Батайську Ростовської області 18 березня 2017 року, звідки він їй щотижня телефонував, а 5 травня цього року надіслав копію наказу від 4 травня про присудження йому звання єфрейтора.

Читайте: Захарченко фантазує про наступ сепаратистів

Агєєв також повідомляв, що задоволений службою та нічого не говорив про намір розірвати контракт. Останній раз, за ​​словами матері, Віктор виходив на зв’язок 30 травня 2017 року.

Нагадаємо, раніше російський контрактник Агєєв був затриманий українськими військовими у складі ДРГ бойовиків, яка була знешкоджена 24 червня під Жолобком Луганській області. Пізніше в Міноборони РФ заявили, що захоплений у полон у Луганській області росіянин Віктор Агєєв в минулому році “звільнився в запас”.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх